Gala Złotej Kredy

Obraz: Laureaci Złota Kreda 2023

W dniu 25 listopada odbyła się uroczysta XV Gala Złotej Kredy, na której wręczone zostały nagrody wyróżnionym w roku akademickim 2022/2023 nauczycielom.

Złotą kredę - wyróżnienie przyznawane przez studentki i studentów najlepszym dydaktykom Politechniki Warszawskiej - studiujący na naszym Wydziale przyznali:

• doktorowi habilitowanemu Piotrowi Radziewiczowi prof. uczelni w kategorii "Najlepszy prowadzący wykłady",
  • księdzu doktorowi Jackowi Połowianiukowi w kategorii "Najlepszy prowadzący ćwiczenia/laboratoria/projekty",
  • doktorowi inżynierowi Krzysztofowi Urbaniakowi w kategorii "Najbardziej przyjazny studentom »Złote Serce«".

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Przygotowana po raz piętnasty Gala "Złotej Kredy" była prawdziwym świętem nauczycieli akademickich Politechniki Warszawskiej, niezapomnianym wydarzeniem o piękniej oprawie. Na Gali obecni byli przedstawiciele studentów, władz rektorskich i dziekańskich oraz nasi laureaci: ks. dr Jacek Połowianiuk i dr Krzysztof Urbaniak.

Wszystkim studiującym zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tej wspaniałe uroczystości, jak również samego konkursu bardzo dziękujemy!