Nowy zespół dziekański

Zdjęcie: Nowy Zespół Dziekański

Z początkiem września pracę rozpoczyna nowy zespół dziekański pod kierownictwem dr hab. Justyny Łacny, prof. uczelni.

„Szanowni Państwo – Członkowie i Członkinie Społeczności Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej,

wolą Jego Magnificencji mam od dzisiaj zaszczyt przejąć odpowiedzialność za funkcjonowanie naszego Wydziału. Razem z moimi współpracownikami: dr. hab. Marcinem Koszowym, prof. uczelni (prodziekanem ds. nauki), dr Katarzyną Górniak (prodziekanem ds. nauczania) i dr. Markiem Porzeżyńskim (prodziekanem ds. studenckich) przystępujemy do pracy na rzecz naszej wspólnoty akademickiej.

Nowa kadencja to perspektywa dalszego rozwoju Wydziału i wzmacniania naszej tożsamości w świecie akademickim”.

- dr hab. Justyna Łacny, prof. uczelni