Serdecznie zapraszamy na konferencję międzynarodową z cyklu History and Philosophy of Computing (HaPoC-7), która odbędzie się w dniach 18-20 października br. na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych.
Z przyjemnością informujemy o pozytywnej ocenie programowej na 6 lat dla kierunku Administracja – na poziomie studiów I. i II. stopnia o profilu ogólnoakademickim prowadzonym na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.
Dziekan oraz Rada Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej mają zaszczyt zaprosić tegorocznych Absolwentów na Absolutorium i uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów.
Uroczystość odbędzie się w dniu 6 października 2023 r. o godz. 16:30 w Małej Auli Politechniki Warszawskiej przy Placu Politechniki 1
Miło nam poinformować, że ukazała się monografia pt. "Architektura i infrastruktura Wielkiego Resetu. Tom I. Metodologia badań i podejście badawcze do Wielkiego Resetu" autorstwa pracownika naszego Wydziału dr. hab. Jacka Janowskiego, prof. uczelni.
Informujemy, że Dział ds. Szkoleń rozpoczyna rekrutację na kursy języka angielskiego dla wszystkich pracowników Politechniki Warszawskiej. Kurs jest bezpłatny, a jego rozpoczęcie planowane jest w październiku 2023 r.
Informacja o rozpoczęciu rekrutacji zostanie umieszczona na stronie internetowej Działu ds. Szkoleń: szkolenia.pw.edu.pl, i Intranet - Szkolenia i Rozwój.
Dokumenty kandydatów zakwalifikowanych na studia pierwszego stopnia, na kierunek Administracja na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych, rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024 będą przyjmowane od 04.09.2023 do 06.09.2023 w godz. 9.00-15.00 w pokoju 222 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, przy ul. Plac Politechniki 1, Warszawa.
Zapraszamy na międzynarodowe warsztaty pt. "Legal Implications of Disruptive Technology: From AI to Quantum". Wydarzenie organizowane jest przez Akademię Leona Koźmińskiego we współpracy z Uniwersytetem w Palermo, Uniwersytetem Masaryka, Wydziałem Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej oraz Fundacją AI LAW TECH.
Chcesz studiować na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych na studiach stacjonarnych I stopnia? Masz taką szansę jeszcze w tym roku.
Rejestracja na kierunek Administracja w ramach drugiej tury będzie otwarta w dniach 1 – 28 sierpnia 2023 roku i odbywać się będzie przez system irk.pw.edu.pl.
Decyzja o zakwalifikowaniu będzie podjęta 1 września 2023 roku.
Dokumenty kandydatów na studia na kierunku Administracja na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych, rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024 będą przyjmowane w dni robocze od 01.08.2023 do 11.09.2023 w godz. 9.00-15.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, przy pl. Politechniki 1, Warszawa.
Dokumenty można składać po potwierdzeniu w systemie IRK dokonania opłaty rekrutacyjnej.
Dokumenty kandydatów zakwalifikowanych na studia pierwszego stopnia, na kierunek Administracja na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych, rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2023/2024 będą przyjmowane w dni robocze od 19.07.2023 do 24.07.2023 w godz. 9.00-15.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, przy ul. Plac Politechniki 1, Warszawa.
W dniu 11 lipca 2023 r w godz. 13.00 - 15.00 odbędzie się WEBINARIUM POLSKO-UKRAIŃSKIE Konsolidacja w szkolnictwie wyższym: uwarunkowania i dobre praktyki. ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ВЕБІНАР Консолідація у вищій освіті: умови та добрі практики.
Webinarium odbędzie się w języku polskim i ukraińskim z tłumaczeniem symultanicznym.
Kierunek Administracja prowadzony na naszym Wydziale zajął w tym roku 5. miejsce w Polsce wśród kierunków Administracja.
Decyzją społeczności Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Wydziałowym Rzecznikiem Zaufania został wybrany na kadencję 2023 -2027 doktor Michał Pręgowski.
Wydziałowy Rzecznik Zaufania pełni dyżury we czwartki w godz. 14:00-14:45 w sali 228a GG
michal.pregowski@pw.edu.pl
Zapraszamy na dwudniowe warsztaty naukowe pt. "Conceptual Spaces @Work", które odbędą się w Politechnice Warszawskiej, w postaci hybrydowej, w dniach 1 i 2 czerwca br. (miejsce: Plac Politechniki 1, Gmach Główny, pok. 206).
Gościem specjalnym warsztatów jest Prof. Peter Gärdenfors (Lund).
Nakładem Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej ukazała się monografia pt. „Zaufanie do systemów sztucznej inteligencji”. Niniejsza pozycja pod red. Marka Jakubiaka i Pawła Stacewicza powstała w ramach prac Zespołu Badawczego Humanistyczne Aspekty Sztucznej Inteligencji działającego przy Zakładzie Prawa Gospodarczego i Polityki Gospodarczej WAiNS PW, zaś jej współautorami są uczeni z różnych ośrodków akademickich.
Zapraszamy do lektury!
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminarium naukowe organizowane przez zespól badawczy Philosophy of Physics Group na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych PW oraz Centrum Studiów Zaawansowanych PW.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminarium naukowe dotyczące cyberbezpieczeństwa w sektorze medycznym organizowane przez Robert Schuman Centre for Advanced Studies, CJC i Centre for Judicial Cooperation działające na European University Institute we współpracy z Wydziałem Administacji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych wyzwaniami technologicznymi, jakie stoją przed administracją na Międzynarodową Konferencję "Public Administration Challenges in European Countries - Administration and New Technologies" organizowaną przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej, która odbędzie się w dniu 9 maja 2023 r.
Zespół Prawa Nowych Technologii WAiNS zaprasza na spotkanie pt. Cyberbezpieczeństwo w motoryzacji – wyzwania dla polityki karnej państwa wobec nowych zagrożeń bezpieczeństwa
Termin: 26.04.2023 godz. 16:30
Link do spotkania: https://zoom.us/
Informujemy, że na Politechnice Warszawskiej ogłoszony został konkurs dla pracowników, którzy chcą rozpocząć aktywne prowadzenie badań naukowych na naszej Uczelni. Warunkiem udziału w konkursie jest zatrudnienie w Politechnice Warszawskiej nieprzekraczające 1 roku w chwili składania wniosku.
Maksymalny budżet jednego projektu badawczego wynosi 80 000 zł.
Miło nam poinformować, że Pani dr hab. Anna Zalcewicz, prof. uczelni otrzymała wyróżnienie w konkursie Związku Banków Polskich o Nagrodę im. Prof. Remigiusza Kaszubskiego za wkład w rozwój, badania i popularyzację wiedzy w dziedzinie prawa nowych technologii, w szczególności w obszarze usług płatniczych.
Serdecznie gratulujemy!
Pan doktor Bartłomiej Skowron z Wydziału Administracji i Nauk Społecznych otrzymał stypendium w ramach V konkursu MOBILITY PW .
Politechnika Warszawska otrzymała dostęp testowy do bazy e-podręczników wydawnictwa Cambridge University Press.
Dostęp do pełnych tekstów podręczników z blisko 30 dyscyplin obejmuje tytuły z zakresu dyscyplin, jak m.in.:
Uwaga Studenci – można już składać dokumenty rekrutacyjne na wyjazdy studenckie w ramach programu ERASMUS+. Rekrutacja prowadzona jest w systemie USOS i trwa od 3 marca do 20 marca 2023. Można aplikować o wyjazd na semestr zimowy, letni oraz na cały rok akademicki 2023/2024.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady pt. „Intercultural communication skills and awareness in an academic context” oraz „Higher education system in Spain”, które poprowadzi Profesor Hanna Skorczyńska-Sznajder, prodziekan Wydziału Administracji i Zarządzania na Universitat Politècnica de Valencia.
« Poprzedni Następny » 1 2 3 4 5 6 7 8 9