Plebiscyt Złotej Kredy

Obraz: Napis Złota Kreda 2022

Drodzy Studenci i Studentki,
wraz z końcem semestru powraca Plebiscyt Złotej Kredy. To moment w którym możecie docenić prowadzących, którzy najlepiej poprowadzili zajęcia, zarażali Was pasją do przedmiotu lub zawsze podawali pomocną dłoń. W tym roku możecie głosować w 3 kategoriach: Najlepszy Prowadzący Wykłady, Najlepszy Prowadzący Ćwiczenia, ,,Złote Serce".

Co roku na Politechnice Warszawskiej Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej organizuje wydarzenie, aby uhonorować najlepszych z najlepszych. Jeżeli przychodziłeś(aś) na jakieś zajęcia z chęcią, uważasz, że Twój nauczyciel akademicki prowadził je ciekawie, wyróżniał się wyrozumiałością, pomocą lub wsparciem to oddaj głos w Plebiscycie Złotej Kredy, a będziesz mieć szansę dołożyć swoją cegiełkę w podziękowaniu mu.

W tym roku wyjątkowo również Wy możecie wygrać! Wystarczy oddać głos i przyjść do biura WRS WAiNS - s. 405/4 GG i odebrać los. Czekają NAGRODY!

Głosy na Waszych faworytów możecie oddawać do 30 czerwca w tym formsie:

Zapraszamy do głosowania!
WRS WAiNS