Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny

Grudniowy Akademicki Przegląd Artystyczny (GAPA) to wydarzenie kulturalne organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej wraz z Komisją Kultury Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. Pierwszy przegląd odbył się w 2003 roku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów.

obraz: plakat wydarzenia

Celem GAPA jest promocja młodych artystów. Dając im szansę zaprezentowania się przed ekspertami i wysłuchania krytycznych opinii na temat ich prac, dajemy organizatorzy dają im możliwość nawiązania owocnej współpracy na arenie polskich artystów. Dla wielu ludzi jest to szansa poznania osób mających podobne zainteresowania, z którymi mogą podzielić się swoimi doświadczeniami. Sztuka studentów wcale nie odbiega poziomem od tej profesjonalnej, pokazywanej na co dzień w mediach.

GAPA ma również na celu zwiększenie zainteresowania kulturą i sztuką wśród studentów, jak i zapewnienie im rozwijającej rozrywki.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną finał XVIII edycji Przeglądu odbędzie się w formie zdalnej jako relacja LIVE na Facebooku.

Więcej informacji na stronie www.gapafestiwal.pl oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.