Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025

zdjęcie: rozpoczęcie Inauguracji 2024/2025

W dniu 1 października 2024 r. w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2024/2025! Wydarzenie zgromadziło licznych członków społeczności akademickiej, w tym studentów, wykładowców oraz zaproszonych gości.

W trakcie uroczystości zgromadzeni mieli okazję wysłuchać inspirującego wykładu inauguracyjnego pt. „Wyzwania ochrony danych osobowych w kontekście zmian prawnych i technologicznych”, który poprowadził Mirosław Wróblewski – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wydarzenie stanowiło okazję do refleksji nad wyzwaniami współczesnych technologii, jak i szansę na integrację naszej społeczności akademickiej.

Wszystkim studentom życzymy owocnych studiów, a całej społeczności PW – wielu sukcesów w nowym roku akademickim!