Warunki realizacji obowiązkowych praktyk studenckich

W dniu 26 marca br. o godz. 13.30 odbędzie się spotkanie informacyjne, którego głównym tematem będą sprawy związane z realizacją obowiązkowych praktyk studenckich (wymagane dokumenty, sprawy organizacyjne, terminy itp.).
Na spotkaniu,  dr inż. Krzysztof Urbaniak - Prodziekan ds. Studenckich, przedstawi warunki organizacyjno-formalne, które należy spełnić, aby zrealizować i zaliczyć obowiązkowe praktyki studenckie.

Ponadto, omówione zostaną alternatywne sposoby zaliczania praktyk poprzez realizację i uznawanie takich zajęć jak: praca, prowadzenie działalności gospodarczej, staż, działania w organizacjach itp.

Na spotkanie zapraszam wszystkich zainteresowanych studentów. Przypominam także, że na naszym Wydziale, na studiach I stopnia, tj. licencjackich, praktyki są obowiązkowe a ich zaliczenie musi nastąpić, najpóźniej do końca 6 semestru.
Spotkanie prowadzone będzie w trybie zdalnym przy wykorzystaniu platformy MS Teams.

Kod zespołu: cj6wtog

Nazwa zespołu: WAiNS 2020-2021 Prodziekan ds. Studenckich-WAŻNE SPRAWY