Zaczynamy rekrutację do WKS WAiNS PW

Koleżanki i koledzy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z Wydziałową Komisją Stypendialną WAiNS.

Na spotkaniu, powiemy Wam co robimy w ramach naszej Komisji, jak wygląda rok akademicki z perspektywy naszych zadań, jak wyglądają nasze posiedzenia i jakie zadania wspólnie realizujemy. Powiemy Wam także, kto i jak może dostać się do Komisji i jak będzie wyglądał proces rekrutacji.

Jeżeli lubisz wyzwania i odpowiedzialne zadania, jeżeli chcesz zaangażować się w pomoc innym a do tego jesteś osobą odpowiedzialną i otwartą na współpracę, dołącz w czwartek do naszego spotkania.

Zapraszamy serdecznie

WKS WAiNS w składzie:

1. dr inż. Krzysztof Urbaniak (Przewodniczący WKS WAiNS – Prodziekan ds. Studenckich),
  2. Cezary Woźniak (pracownik)
  3. Dominika Kraska (student),
  4. Katarzyna Kuśmierczyk (student),
  5. Marta Jagiełło (student),
  6. Małgorzata Lis (student),
  7. Karolina Marciniak (student).

Spotkanie odbędzie się w dniu 10.03.2022 r. o godz. 16:15, na platformie MS Teams.

Nazwa zespołu w MS Teams: 2022 - WKS WAiNS (spotkanie informacyjno-rekrutacyjne)

Kod zespołu: 10prv2d