Administracja zarządcza z certyfikatem jakości kształcenia

logo Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego

Z dumą informujemy, że utworzony na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych kierunek studiów "Administracja zarządcza" został wyróżniony w 2024 r. certyfikatem akredytacyjnym Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego "Studia z przyszłością".

Certyfikaty zostały wręczone na uroczystej gali, która odbyła się 4 marca br. we Wrocławiu.

Fotorelacja

Celem programu w ramach, którego otrzymywany jest certyfikat, jest identyfikowanie i nagradzanie najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków oraz programów studiów na Uczelniach. Dziękujemy za uznanie przez Komisję Ekspercką, że nasz kierunek spełnia te kryteria, a działania służą efektywnemu kształceniu i wyposażeniu  absolwentów kierunku "Administracja zarządcza" w kompetencje i umiejętności o istotnym znaczeniu, zgodne z potrzebami rynku pracy i wyzwaniami współczesności.

Dodatkowo uzyskaliśmy wyróżnienie  "Lider jakości kształcenia" dla kierunku "Administracja zarządcza" (studia I stopnia) wręczane tym z certyfikowanych kierunków, które uzyskały największą liczbę punktów rankingowych przyznanych przez członków Komisji Eksperckiej, oceniającej aplikacje w tej edycji programu.