SZKOLENIE DLA STUDENTÓW I ROKU STUDIÓW LICENCJACKICH.

W dniu 7 października 2024 r., w sali 437a, o godz. 11:15 (w drugiej części wykładu z TIiK), odbędzie się spotkanie organizacyjne ze studentami I roku studiów licencjackich.

Program:

• szkolenie I roku (Wydziałowa Rada Samorządu AiNS),
  • sprawy organizacyjne (dr Marek Porzeżyński – Prodziekan ds. Studenckich, dr Katarzyna Górniak – Prodziekan ds. Nauczania),
  • dyskusja oraz sesja pytań i odpowiedzi.

Przypominamy także, że trwa Akcja Stypendialna.

Każdy student Wydziału Administracji i Nauk Społecznych może ubiegać się o pomoc materialną w formie:

1. Stypendium socjalne zwykłe i zwiększone (wnioski składane w formie tradycyjnej)
  2. Stypendium dla osób niepełnosprawnych (wnioski składane w systemie USOSweb wyłącznie w formie elektronicznej)
  3. Stypendium Rektora (wnioski składane w systemie USOSweb wyłącznie w formie elektronicznej)
  4. Zapomoga (wnioski składane w systemie USOSweb wyłącznie w formie elektronicznej)

Każdy student może uzyskać szczegółowe informację oraz pomoc w tym zakresie a także może skonsultować lub złożyć wniosek o stypendium socjalne w dziekanacie (w pok. 207, p. Paulina Czeredys) w dni robocze w godzinach przyjęć studentów oraz podczas zjazdu studentów studiów niestacjonarnych, tj. w dniach 11 października g. 14-18 oraz w dniu 12 października 2024 w godzinach 10-14.

Szczegółowe informacje znajdują się