Przyjęcia na studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne oraz I stopnia niestacjonarne

baner: rekrutacja na kierunek Administracja Zarządcza

Drugi nabór zapisów na studia stacjonarne I stopnia

Przyjęcia na studia:

• II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
  • I stopnia niestacjonarne

Dokumenty kandydatów na studia na kierunku Administracja Zarządcza na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych, rozpoczynające się od semestru zimowego roku akademickiego 2024/2025 będą przyjmowane w dni robocze od 01.08.2024 do 28.08.2024 w godz. 9.00-15.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, przy pl. Politechniki 1, Warszawa.

W dniach 15-16.08.2024 dokumenty nie będą przyjmowane.

Dokumenty można składać od razu po potwierdzeniu w systemie IRK dokonania opłaty rekrutacyjnej.

• Kandydaci składający dokumenty na studia I stopnia w trybie niestacjonarnym składają dokumenty w pokoju 207 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej;
  • Kandydaci składający dokumenty na studia II stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym składają dokumenty w pokoju 222 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Kandydaci na studia II stopnia są zobowiązani złożyć następuje dokumenty w celu kwalifikacji do dnia 28.08.2024:

• oryginał dyplomu (do wglądu) wraz kserokopią (przypominamy, że odpis dyplomu to również oryginalny dokument),
  • oryginał suplementu do dyplomu (do wglądu) wraz kserokopią,
  • dowód osobisty, do wglądu.

Postępowanie z dyplomem uzyskanym poza polskim systemem edukacji

Kandydaci na studia I stopnia są zobowiązani złożyć następuje dokumenty w celu kwalifikacji do dnia 28.08.2024:

• oryginał świadectwa dojrzałości (do wglądu) wraz kserokopią (przypominamy, że odpis świadectwa to również oryginalny dokument),
  • dowód osobisty, do wglądu.

Drugi nabór zapisów na studia stacjonarne I stopnia

Chcesz studiować na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych na studiach stacjonarnych I stopnia? Masz taką szansę jeszcze w tym roku.

Rejestracja na kierunek Administracja Zarządcza w ramach drugiego naboru będzie otwarta w dniach 1 – 28 sierpnia 2024 roku i odbywać się będzie przez system irk.pw.edu.pl.

Decyzja o zakwalifikowaniu będzie podjęta 1 września 2024 roku. W rekrutacji mogą wziąć udział zarówno osoby, które już aplikowały na studia w Politechnice Warszawskiej, jak i inni kandydaci zainteresowani podjęciem studiów stacjonarnych I stopnia w naszej uczelni.

Rejestracja w Turze 2 wymaga wniesienia opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Kandydaci na studia I stopnia są zobowiązani złożyć następuje dokumenty:

UWAGA !!!

• Składając kserokopie dokumentów, należy mieć ze sobą ich oryginały aby umożliwić poświadczenie składanych kopii.
  • Niezłożenie dokumentów w terminie, bez względu na powód, oznacza rezygnację z podjęcia studiów.
  • Dokumenty mogą być składane osobiście lub przez inne upoważnione osoby. W przypadku składania dokumentów w imieniu kandydata, należy mieć ze sobą wypełnione i podpisane tekst upoważnienie, komplet dokumentów oraz dokument tożsamości osoby upoważnionej Upoważnienie do dostarczenia dokumentów w imieniu kandydata zakwalifikowanego do przyjęcia na studia 2024/2025
  • Formularz upoważnienia nie wymaga potwierdzenia notarialnego.
  • Kandydaci, którzy w momencie składania dokumentów nie ukończyli 18 roku życia zobowiązani są do złożenia formularza zgody rodziców/opiekunów prawnych na podjęcia studiów w Politechnice Warszawskiej Zgoda rodziców na podjęcie studiów przez osoby niepełnoletnie 2024/2025.